LOGO! Skaistums ir detaļās Novatoriski risinājumi ikdienas automatizācijas uzdevumiem Uzzināt vairāk Diagnostika un serviss Pieteikt servisu VersiCharge Enerģija e-mobilitātes laikmetam Uzzināt vairāk
MOTO

Mēs saprotam Jūsu vēlmes!

Mūsu darbības mērķis ir redzēt un saprast Jūsu vēlmes un no vairākiem pieejamiem variantiem izvēlēties vislabāko risinājumu, kas ir piemērots tieši Jūsu prasībām. Šodien IT industrija piedāvā milzum daudz iespēju un risinājumu, ar plašu cenu spektru. Ar katru dienu izvēle un iespējas aug. Mēs skatāmies nākotnē un vienmēr ņemam vērā attīstības dinamiku, tāpēc piedāvājam vislabāko risinājumu kvalitātes, produktivitātes, cenas un optimālo realizācijas termiņu ziņā. TEKA telekom ir Siemens, Eltex, Unify, Gigaset, Beronet, partneris Latvijā.

Pakalpojuma pieteikums

Kvalificētu speciālistu sniegti pakalpojumi uz vietas un izbraucot pie Klienta.

Speciālista konsultācija

Palīdzība piemērotākā un izdevīgākā tehniskā risinājuma izvēlē.

Cenu pieprasījums

Finanšu piedāvājuma sagatavošana atbilstoši specifikācijai.

Piedāvātie pakalpojumi

Tehniskais atbalsts un apkalpošanas līgumi
TEKA telekom veic vājstrāvu tīklu un to aktīvo tīkla komponenšu apkalpošanu. Lai vienotos par apkalpošanas līguma nosacījumiem lūdzam sazināties ar mums iznamtojot kontaktu formu.
Datoru un telefonu tīklu projektēšana un instalācija
Datoru un telefonu tīkls mūsdienās ir kļuvis par nepieciešamību ne tikai birojā, bet arī mājās. Kvalitatīvi un droši sakari ietaupīs jūsu laiku un nodrošinās jūsu uzņēmumam efektīvu funkcionalitāti. Mēs veicam datoru un telefonu tīklu projektēšanu, instalāciju, kā arī pakalpojumu servisa nodrošināšanu atbilstoši katra klienta vēlmēm un vajadzībām, izmantojot nozares vadošo ražotāju materiālus un risinājumus. Visi materiāli ir sertificēti, un instalācijas darbi tiek veikti atbilstoši ISO/IEC 11801, EIA/TIA 568B un EN 50173 standartos noteiktajām prasībām.
Telekomunikāciju iekārtu uzstādīšana un apkalpošana
TEKA telekom piedāvā plašu pakalpojumu spektru telekomunikāciju jomā, sākot ar konsultācijām, beidzot ar korporatīvo tīklu ieviešanu un apkalpošanu. TEKA telekom piedāvā dažādu sistēmu projektu izstrādi, pārdošanu un piegādi, projektu vadību, sistēmas instalācijas un konfigurēšanu. Projekta izstrāde iekļauj klienta telekomunikācijas tīklu tehnisko un finansiālo analīzi, trafika un izdevumu optimizāciju, kā arī telekomunikāciju sistēmas pielāgošanu organizācijas biznesa un klientu specifiskajām vajadzībām. Sistēmas uzstādīšanas pakalpojums ietver iekārtas instalāciju un pieslēgšanu sakaru operatoram, kā ari programmēšanu saskaņā ar klienta prasībām.
Datu tīkla iekārtu uzstadīšana un apkalpošana
TEKA telekom piedāvā saviem klientiem pasaules vadošo datoru ražotāju produkciju ( HP Aruba, Cisco, Eltex , Extreme Networks, Mikrotic, TP-LINK, Huawei, Zyxel, Fujitsu , Ruckus, Alcatel-Lucent u.c.).

Kontaktforma

  Nepieciešama konsultācija? Zvaniet! (+371) 67 800 200

  Darba dienās no 9:00 līdz 18:00

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Ko par mums saka mūsu klienti

  TEKA telekom SIA

  Kontaktinformācija