Datoru un telefonu tīklu projektēšana un instalācija

Datoru un telefonu tīkls mūsdienās ir kļuvis par nepieciešamību ne tikai birojā, bet arī mājās. Kvalitatīvi un droši sakari ietaupīs jūsu laiku un nodrošinās jūsu uzņēmumam efektīvu funkcionalitāti.

Mēs veicam datoru un telefonu tīklu projektēšanu, instalāciju, kā arī pakalpojumu servisa nodrošināšanu atbilstoši katra klienta vēlmēm un vajadzībām, izmantojot nozares vadošo ražotāju materiālus un risinājumus.

Visi materiāli ir sertificēti, un instalācijas darbi tiek veikti atbilstoši ISO/IEC 11801, EIA/TIA 568B un EN 50173 standartos noteiktajām prasībām.

Datu tīkla iekārtu uzstadīšana un apkalpošana

TEKA telekom piedāvā saviem klientiem pasaules vadošo datoru ražotāju produkciju ( HP Aruba, Cisco, Eltex , Extreme Networks, Mikrotic, TP-LINK, Huawei, Zyxel, Fujitsu , Ruckus, Alcatel-Lucent u.c.).

Tehniskais atbalsts un apkalpošanas līgumi

TEKA telekom veic vājstrāvu tīklu un to aktīvo tīkla komponenšu apkalpošanu. Lai vienotos par apkalpošanas līguma nosacījumiem lūdzam sazināties ar mums iznamtojot kontaktu formu.

Telekomunikāciju iekārtu uzstādīšana un apkalpošana

TEKA telekom piedāvā plašu pakalpojumu spektru telekomunikāciju jomā, sākot ar konsultācijām, beidzot ar korporatīvo tīklu ieviešanu un apkalpošanu. TEKA telekom piedāvā dažādu sistēmu projektu izstrādi, pārdošanu un piegādi, projektu vadību, sistēmas instalācijas un konfigurēšanu. Projekta izstrāde iekļauj klienta telekomunikācijas tīklu tehnisko un finansiālo analīzi, trafika un izdevumu optimizāciju, kā arī telekomunikāciju sistēmas pielāgošanu organizācijas biznesa un klientu specifiskajām vajadzībām. Sistēmas uzstādīšanas pakalpojums ietver iekārtas instalāciju un pieslēgšanu sakaru operatoram, kā ari programmēšanu saskaņā ar klienta prasībām.

Video un audio konferenču sistēmu piegāde un instalācija

Konftel, Yealink, Circuit Meeting Room.

Videonovērošanas sistēmas projektēšana un instalācija

Video novērošana ir viena no populārākajām drošības sistēmām, jo tā nodrošina nepārtrauktu objekta vizuālo kontroli.

Par novērošanas objektu var kalpot pilnīgi jebkas – ēkas perimetrs, iekšējās telpas, stāvvietas, pagalmi utt.

Katram klientam mēs varam piedāvāt individuālu risinājumu atkarībā no klienta vēlmēm: video domofoni, digitālā ieraksta iekārtas ar iespēju veikt video monitoringu no jebkuras pasaules vietas (izmantojot WAN tīklu), objekta novērošana reālajā laikā, krāsainās kameras, nakts redzamības kameras, termokameras, kameras automašīnu numuru noteikšanai, detalizēta informācija par veiktajiem video ierakstiem, informācijas arhivēšana.

Mēs veicam projektēšanas, montāžas un apkalpošanas darbus, kā arī lietotāju apmācību. TEKA telekom piedāvā saviem klientiem pasaules vadošo datoru ražotāju produkciju (HikVision, Dahua, Axis, Mobotix, Vivotek, Bosch u.c.).

Saules paneļi

Akumulatori